Bombki z logo firmy od producenta

Co roku przed świętami wybierałem jakie prezenty wyślę do swoich kontrahentów. Za każdym razem wybierałem coś innego, bo nie było taktowne, aby co roku dawać ten sam prezent. Kalendarze jednak były zawsze nieodłącznym elementem każdego prezentu tak jak kartka z życzeniami.

Zamówienie u producenta bombek z logo 

producent bombek z logoW tym roku chciałem, żeby było to coś bardzo wyjątkowego. Zrezygnowałem z kalendarzy, bo uznałem, że taka zmiana będzie korzystna. Przeglądałem różne oferty w firmie, gdzie zamawiałem gadżety reklamowe i nie znalazłem nic, co by mnie zainteresowało. Wtedy właśnie wszedł mój asystent i przy okazji zapytałem go, czy ma jakiś pomysł. Ten od razu stwierdził, że mogę wysłać bombki z logo firmy, gdyż jest to bardzo oryginalny pomysł. Miał rację, pomysł był świetny i dlatego postanowiłem go zrealizować. Asystent nawet powiedział mnie, który producent bombek z logo jest najlepszy i dał mi namiary na tego człowieka. Zadzwoniłem do tego człowieka celem ustalenia szczegółów i dostałem jasne instrukcje, według których miałem postępować. Wybrałem średniej wielkości bombki, bo na takich logo mojej firmy było bardzo dobrze widoczne. Wybrałem wszystkie bombki w jednym kolorze, bo zawsze kontrahenci dostawali takie same prezenty i nie zamierzałem robić żadnych wyjątków. Zamówione bombki z logo były wykonane z plastiku, bo sam wybrałem ten materiał. Dzięki temu miałem pewność, że się nie potłuką w czasie transportu, czy chociażby podczas upadku. Wybrałem idealny upominek.

Dla pracowników przygotowałem kolację w restauracji i rozdałem prezenty w postaci bonów pieniężnych. Wszyscy przez cały rok ciężko pracowali i taka nagroda pieniężna była najlepszym pomysłem. Naturalnie wszyscy bardzo się ucieszyli. Zatrudniałem wspaniałych ludzi.