Dostałam nowoczesną wyciskarkę do soku

 

Macieja poznałam w pracy. Pracowało u nas ponad czterystu pracowników i to, że ludzie łączyli się w pary nie było niczym zaskakującym. Z Maciejem od razu znaleźliśmy wspólny język i jesteśmy parą od prawie roku. Wszystko układa nam się doskonale.

Sok z wyciskarki smakował wyśmienicie

nowoczesne wyciskarki do soku huromMój chłopak uwielbiał od samego początku robić mi prezenty i zawsze bez jakiejś specjalnej okazji. Ostatnio zaskoczył mnie jednak niesamowicie. Kiedy u nas w firmie w sprzedaży pojawiły się nowoczesne wyciskarki do soku hurom to Maciej pytał mnie co myślę o tym produkcie i wydawało mi się to nieco dziwne, ale nie zagłębiałam się w temat. Codziennie kupowałam świeżo wyciskany sok w sklepie o czym on wiedział. Pewnego dnia po pracy powiedział, że czeka na mnie niespodzianka. Zaprosił mnie do siebie na kolację. Często to robił i nie było to dla mnie żadnym zaskoczeniem. W kącie kuchni stała jednak paczka pięknie zapakowana i Maciej powiedział, że to prezent dla mnie. W środku była ta nowoczesna wyciskarka i kilogram owoców. Maciej uznał, że skoro codziennie piję taki sok to powinnam sama go sobie przygotowywać, ponieważ wtedy będzie smaczniejszy. Prezent mi się spodobał, ponieważ chodził mi po głowie taki zakup, ale póki co nie miałam na to funduszy. Po powrocie do domu zapoznałam się z instrukcją, ażeby następnego dnia zrobić sobie sok. Poszło mi bardzo sprawnie i nawet nie sądziłam, że to urządzenie tak łatwo się obsługuje. Sok, który sobie przygotowałam miał wyjątkowy smak i był bardzo świeży.

Prezent był trafiony i to bardzo. Sok przygotowywałam sobie od tamtego czasu codziennie i już nie kupowałam innego w sklepie. Smakował mi tak bardzo, że nie wyobrażałam sobie pić czegoś innego. Kiedy zamieszkałam z Maciejem to on robił mi soki co rano.