Język dla każdego

Jeszcze jak byłem na studiach filologicznych zainteresowałem się prowadzeniem korepetycji właśnie z języka angielskiego oraz niemieckiego, co oczywiście przynosiło mi dodatkowe źródło dochodu w postaci nawet kilkunastu, czy też kilkudziesięciu złotych za godzinę. Można powiedzieć, że już wtedy wiedziałem, iż w przyszłości założę własną firmę, albo będę pracował w jakieś firmie zajmującej się szkoleniem z języków obcych różnych klientów.

Jak prowadzić kursy

skuteczny kurs niemieckiego w KrakowieChociaż najbardziej zależało mi na klientach firmowych, którzy dysponowali większym budżetem, a także przykładali się o wiele bardziej do nauki języka obcego. Kursy językowe, które zostały organizowane przeze mnie już po paru latach od momentu ukończenia studiów były na wysokim poziomie i mogłem to z powodzeniem ocenić po ankietach przeprowadzonych z wszystkimi osobami, które brały w nich udział. Dodatkowo miałem również możliwość zapisania poszczególnych klientów na końcowe egzaminy, które kończyły się oficjalnym certyfikatem i również pod takim kątem prowadziłem swoje szkolenia. Skuteczny kurs niemieckiego w Krakowie na pewno opłaci się w przyszłości. Certyfikat z języka niemieckiego lub angielskiego na odpowiednim poziomie na pewno jest dobrze widziany w życiorysach różnych pracowników, dlatego tym bardziej zgłaszały się do mnie osoby chcące podszkolić się w tym języku i chcący nabyć odpowiednie umiejętności.

Również miałem styczność z osobami, które wyjeżdżały za granicę do pracy i chciałyby chociaż nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym, co pozwoli na zrozumienie podstawowych pojęć oraz komunikację z nowym szefem. Kursy językowe uważam faktycznie za dobrą inwestycją i jak najbardziej polecam każdemu wydanie tych kilkudziesięciu złotych za godzinę lekcyjną, gdyż każda z nich prowadzi do jeszcze większej znajomości języka.