Komfortowe noclegi w Białce Tatrzańskiej

Czas leci zdecydowanie za szybko. Nawet nie zauważyłam, kiedy we wszystkich województwach skończyły się już ferie zimowe. A tak chciałam się wybrać w sezonie chociaż na dwa dni w góry. niestety, nie udało mi się i bardzo żałowałam. Zastanawiałam się, gdzie pojechać na moje trzy dni urlopu, który w końcu udało mi się dostać.

Najlepszy nocleg w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska noclegiStwierdziłam, że może warto wyjechać w góry, mimo, że skończył się sezon, bo i tak zawsze tam się coś dzieje. Nie ma co rezygnować z moich planów, bo później będę żałowała, że przez pracoholizm nie pojeździłam na nartach i nie zjadłam oscypków. Wyszukałam szybko, czy Białka Tatrzańska noclegi ma jakieś wolne i okazało się, że jest całkiem sporo wolnych pokoi i nawet ceny spadły. Bardzo mnie to cieszyło, bo mogłam wybrać lepszy hotel niż planowałam, z licznymi atrakcjami, pełnym wyżywieniem i basenem wewnętrznym. Uwielbiałam pływać i jak już jakiś hotel miał basen, to wiedziałam z góry, że będzie to dobry wypoczynek. Na miejscu okazało się, że wszystko wygląda wspaniale, było to piękne miejsce ze wspaniałymi widokami z okien. Pan bagażowy zaprowadził mnie do mojego pokoju. Miałam mały, jednoosobowy pokój, ale za to wyglądał bardzo dobrze i był luksusowy. Wszystko było tutaj niedawno dopiero odnawiane, więc mogłam cieszyć się świeżością i zapachem nowości. Bardzo spodobało mi się w Białce Tatrzańskiej, na moją opinię na pewno wpłynął też ten wspaniały hotel.

Spędziłam trzy noce w niesamowitym miejscu. Wysypiałam się, dużo spacerowałam i w końcu odpoczęłam. Zrobiłam zapas oscypków i kupiłam pamiątki dla rodziny. Szkoda było mi się rozstawać z tym miejscem. Wiem, że za rok na pewno przyjadę znów do tego samego hotelu, ponieważ wszystko było jak należy i mam już sprawdzony hotel.