Koszt treningu personalnego

Z usług trenera personalnego zdecydowałem się skorzystać dopiero po kilku latach od chodzenia na siłownię. Początkowo sam stwierdziłem, że będę potrafił wykonywać wszystkie ćwiczenia w prawidłowy sposób, jednak szybko się spostrzegłem, że to, co robię nie przynosi aż takich rezultatów, jakie bym chciał osiągnąć.

Funkcjonalne treningi personalne

treningi personalne kraków

Postanowiłem więc udać się w końcu do trenera personalnego na mojej siłowni, gdzie uczęszczam już praktycznie od trzech lat i zapisać się na pełny trening. Jak się dowiedziałem, trener personalny zaproponował mi trzy treningi w ciągu tygodnia, abym mógł zapoznać się ze wszystkimi ćwiczeniami, które warto wykonywać, a na pewno nie przekaże mi takiej wiedzy podczas jednego treningu. Trener personalny podczas pierwszego dnia moich ćwiczeń dokładnie sprawdził, co robię dobrze, a co robię nie tak i korygował na bieżąco wszystkie moje ruchu i rozpisał mi treningi personalne kraków. Dzięki temu też wiedziałem, że mam do czynienia z zaangażowanym profesjonalistą, który bardzo poważnie traktuje swoich klientów. Tym bardziej, że zapłaciłem trochę pieniędzy, dlatego też oczekiwałem szybkich efektów w jak najkrótszym czasie. Trener personalny poprosił mnie także o plan mojej diety. Ja jednak z racji tego, że nigdy żadnej nie stosowałem nie mogłem się wypowiedzieć w tym temacie. Postanowiłem więc to zmienić, ale najpierw zapytałem trenera personalnego, który również się zajmuje takimi kwestiami. Odpowiedział mi, że jako trener personalny musi znać podstawy dobrego odżywiania się, gdyż idzie to ze sobą w parze.

Trenera personalnego na pewno też możecie znaleźć u siebie na siłowni. A jeśli nie tam, to zawsze możecie spojrzeć na portale ogłoszeniowe w internecie, gdyż mnóstwo jest tam ofert od osób, które się zajmują profesjonalnym doradztwem w tym zakresie i na pewno pomogą.