Kto w Warszawie naprawi okno?

Kilka lat temu wymieniałam okna w moim mieszkaniu. Zdecydowałam się wtedy na wysokojakościowe i solidne okna PCV. I faktycznie muszę przyznać, że jak do tej pory działały one bez zarzutu. Ostatnio jednak zaczęłam mieć problem z jednym z okien. Nie mogłam go otworzyć uchylnie, chociaż dotychczas nie było z tym żadnego problemu.

Zdecydowałam się na naprawę okna PCV

naprawa okien pcv - warszawaPoprosiłam mojego kolegę z pracy, żeby zwrócił na to uwagę. Powiedział mi on, że zaciął się element, który odpowiada za to, aby okno odchyliło się po uchyleniu. On sam nie mógł nic z tym zrobić, ponieważ nie posiadał odpowiedniego sprzętu. Jednakże, nie zostawił mnie bez pomocy, ponieważ polecił mi renomowany serwis, w którego ofercie znajduje się również naprawa okien PCV – Warszawa to miejscowość na terenie której świadczy on swoje usługi. Kolega zapewnił mnie, że działają oni szybko i zawsze podchodzą do napraw z pełnym zaangażowanie,. Dokładają wszelkich starań, aby naprawy okien były wykonywane dokładnie i precyzyjnie, dzięki czemu można mieć pewność, że będą one dalej bezawaryjnie działać przez wiele lat. W dodatku cennik ich usług jest naprawdę przystępny. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Umówiłam wizytę fachowca od okien w moim mieszkaniu na dogodny dla mnie dzień i godzinę. Serwis ten działał od poniedziałku do niedzieli, dlatego nie miałam problemu ze znalezieniem dogodnego terminy dla siebie.

W umówionym dniu szklarz punktualnie zjawił się w moim mieszkaniu i od razu sprawdził, co jest nie tak z oknem. Okazało się, że usterka jest naprawdę drobna i udało mu się ją naprawić w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Byłam bardzo zadowolona, że wystarczy wymienić tylko jeden element w ramie okiennej, żeby nie mieć problemu z uchylnym otwieraniem okna w pokoju.