Kupione ubranka spodobały się siostrze

Moja siostra urodziła swoje pierwsze dziecko trzy tygodnie temu. Już kilkanaście razy widziałam jej pięknego synka. Mateuszek jest ślicznym chłopcem. Bardzo spokojnym i lubiącym przytulanie. Jako ciocia zakupiłam jeszcze przed porodem dla małego kilkanaście ubranek. Nie mam jeszcze swoich dzieci ale uwielbiam zakupy.

Powybierałam piękne ubranka

wytrzymała bluzka długi rękaw - chłopięcaMoja siostra sama także pokupowała kilkanaście różnych bluzek, spodenek i koszulek ale nie chciała przesadzać bo dzieci szybko rosną a wolała stopniowo dokupować potrzebne ubranka. ja natomiast jak poszłam na zakupy to troszkę poszalałam i pokupowałam ubranka w różnych rozmiarach żeby siostra w późniejszych etapach miała spory wybór. Spodobała mi się najbardziej wytrzymała bluzka długi rękaw – chłopięca, którą upolowałam na wyprzedaży. Bluzeczki z długim rękawem najbardziej póki co przydadzą się siostrze. Akurat trafiłam na taki okres, w którym wiele sklepów miało różne promocje i za kilkanaście złotych zrobiłam spore zakupy. Kiedy siostra zobaczyła mnie z tymi wszystkimi torbami ubranek to nie mogła uwierzyć własnym oczom. Była zachwycona szczególnie bluzkami z długim rękawkiem bo były dobrej jakości i łatwo się je zakładało i zdejmowało. Poza ubrankami solidnymi i w pięknych kolorach zakupiłam także małego pluszowego misia i książeczkę, która jest dostosowana dla maluszków. Wszystkie ubranka, które kupiłam były troszkę większe i jeszcze Mateuszek musiał trochę podrosnąć ale siostra bardzo podziękowała bo dzięki moim prezentom będzie mogła przeznaczyć pieniążki na inne wydatki. Przy maluszkach jest sporo takich wydatków. Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy.

Bardzo się cieszę, że mogłam siostrze pomóc. Ona sama wychowuje Mateuszka i ja jako ciocia będę aktywnie uczestniczyć w ich życiu. Będę pomagać w każdej sytuacji i zależy mi żeby mieć z Mateuszkiem bardzo dobry kontakt. Cieszę się, że ubranka, które kupiłam są dobrej jakości i będą długo siostrze służyły.