Kurs angielskiego dla pracowników mojej firmy

Jestem właścicielem dużej warszawskiej firmy. Każdy mój pracownik by w ogóle mógł znaleźć się w mojej firmie musi znać angielski, jednakże nigdy nie wymagałem od nikogo by byli oni biegli w języku angielskim biznesowym. Musiałem to zmienić, bo nasza firma zaczęła coraz częściej współpracować z zagranicznymi kontrahentami.

Kurs angielskiego musiał być skuteczny.

skuteczny kurs angielskiego dla firmChciałem przeprowadzić grupowe kursy biznesowego języka angielskiego dla większości pracowników oraz indywidualny kurs dla siebie i dwóch moich najlepszych pracowników, którzy mają zawsze największy kontakt z klientami naszej firmy. Interesował mnie oczywiście tylko skuteczny kurs angielskiego dla firm dlatego też zanim podjąłem współpracę z wybraną szkołą językową naprawdę długo szukałam. Czytałem opinie w Internecie, pogadałem też z kilkoma znajomymi. Zależało mi na tym by zajęcia odbywały się również z native speakerem, ponieważ moim zdaniem jest to najskuteczniejsza metoda. Kolejną rzeczą było właśnie to by nauczyciele w największym stopniu skupiali się na mówieniu, a nie pisaniu. Chciałem by moi pracownicy w praktyce potrafili na dobrym poziomie porozumieć się z naszymi potencjalnymi klientami. Po długich poszukiwaniach znalazłem firmę, która ułożyła indywidualny plan działania dla mojej firmy. Zdecydowaliśmy się na utworzenie dwóch grup sześcioosobowych i na zajęcia indywidualne dla trzech osób, w tym mnie.

Jestem zadowolony z wyboru szkoły językowej. Jest to naprawdę kompetentna firma i widzę, że pracownicy dużo uczą się na zajęciach. Zresztą widzę po sobie, że coraz lepiej posługuję się językiem angielskim biznesowym. Wydaje mi się też, że dzięki rozmowom z native speakerem poprawił się mój akcent. Generalnie, zdecydowanie się na kurs języka angielskiego dla firmy było naprawdę dobrą inwestycją.