Ładny nadruk równa się ładna bluza

Projektowanie ubrań to całkiem fajna zabawa i nawet nie mając umiejętności światowego projektanta możemy wykonać coś swojego – wystarczy znaleźć odpowiednią firmę, mieć odpowiedni pomysł, zrealizować go, wybrać kolory i już – mamy coś, czego nie ma nikt inny. Oczywiście nie jest to coś bardzo wielkiego, ale nadal wymagało od nas wkładu i kreatywności.

Nadruk na bluzie się opłaca!

bluzy z nadrukiem cenaOstatnio z klasą wpadliśmy na pomysł by zaprojektować klasowe bluzy dla każdego. Baliśmy się jednak, że z naszego uczniowskiego budżetu nie będzie to możliwe. Wyszukaliśmy jednak bluzy z nadrukiem cena i okazało się, że jest firma, która zrealizuje to dla nas w przystępnej cenie. Każdy miał do wyboru jeden z pięciu kolorów – biały, czarny, szary, niebieski lub czerwony, do tego na każdej bluzie miało być logo naszej klasy stworzone przez naszą klasową artystkę, a do tego pod logiem miało znajdować się nasze imię. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z projektu, a kiedy bluzy już przyszły (zamówiliśmy je na adres szkoły) to od razu przebraliśmy się w nie i dumnie maszerowaliśmy po szkole. Ludzie z innych klas szybko podłapali nasz pomysł i zorganizowali sobie podobne bluzy, ale nie mieliśmy im tego za złe, a wręcz przeciwnie – cieszyliśmy się, że staliśmy się inspiracją dla innych. Chyba naprawdę każdy z nas poczuł się wtedy jak jakiś ważny projektant mody. Nauczycielom również bardzo spodobał się nasz pomysł.

Warto jest zainwestować w bluzy z nadrukiem – aby wyróżnić siebie albo jakąś grupę osób z tłumu. To bardzo się ceni, zwłaszcza, że potrzeba przy tym trochę pomysłowości. Każdy, kto zobaczyłby ludzi idących w podobnych bluzach uznałby, że stanowią oni bardzo zgraną paczkę. Dlatego jeżeli chcecie czegoś co wyróżni was z tłumu – wybierzcie bluzy!