Lubiłam rozwijać się w sferze językowej

Zawsze byłam osobą, która stawiała na własny rozwój. Uwielbiałam uczyć się nowych rzeczy, ponieważ to poszerzało moje horyzonty. W końcu za kolejny punkt honoru założyłam sobie naukę języka francuskiego. Znałam już dobrze angielski oraz niemiecki.

Chciałam nauczyć się francuskiego 

szkoła języków obcych w katowicachW tej dziedzinie czułam się bardzo dobrze. Miałam do tego talent, który starałam się wykorzystywać. Aby nauczyć się czegoś nowego szukałam odpowiedniego miejsca. Nie pochodziłam z Katowic ale miałam tu pracę dlatego musiałam kierować się opiniami innych osób. W ten sposób trafiłam na miejsce, które prowadziło profesjonalne kursy. Podobno byli skuteczni, a ja postanowiłam to sprawdzić. Szkoła języków obcych w katowicach oferowała interesujący mnie język francuski. Osoby, które uczyły miały w tym doświadczenie i sporą wiedzę. Już na pierwszym spotkaniu udało nam się omówić cykl zajęć. Dostałam własne materiały szkoleniowe i mogłam przystąpić do pracy. Oczywiście połowa sukcesu to była praca indywidualna. Mieliśmy wsparcie w postaci profesjonalnych tutorów ale języka obcego trzeba było również uczyć się samemu. Nie było innej możliwości… Na szczęście wsparcie jakie otrzymywałam na kursie było dla mnie na wagę złota. Francuski był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Jego gramatyka wymagała wielu ćwiczeń. Odpowiedni nadzór ze strony szkoły był ogromnie ważny. W końcu udało mi się osiągnąć poziom, który mnie najbardziej interesuje. Jednak chciałam kontynuować naukę dalej w tej szkole oferującej kurs.

Język obcy był wiedzą, którą trzeba było systematycznie stymulować. Nieużywany może stać się szybko zapomniany. Na szczęście ja miałam idealne miejsce stosowne do praktyki. Katowice były miastem, które szybko się rozwijało. Takie dodatkowe umiejętności mogły zapewnić mi jeszcze lepsze zarobki.