Mieszanki gumowe – cechy i właściwości produktu

Opakowania gumowe produkowane są w zakładach w następujących miastach: Krakowie, Łodzi i Gdańsku. W ciągu najbliższych miesięcy otwarte zostaną jeszcze dwa punkty produkcyjne. Hale spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz są dostosowane do przepisów BHP. Dowiedz się więcej o zastosowaniu i składzie naszych produktów.

Właściwości mieszanek gumowych

mieszanki gumoweWszystkie produkty zawierające gumę, plastik lub silikon są wytrzymałe i elastyczne. Dodatkowo nie ścierają się tak jak te, które wykonane zostały z mieszkanek drewnianych. Nie ma również szansy na ich rozbicie, co może mieć miejce przy zastosowaniu mieszanek szklanych w procesie produkcyjnym. Mieszanki gumowe wytwarzane są z kauczuku naturalnego albo syntetycznego. Pozostałe dodatki stanowią mniej niż 20% składu każdej mieszanki. Nasze wyroby charakteryzują się odpornością na temperaturę, ciśnienie i warunki atmosferyczne. Oznacza to, że w razie pozostawienia przedmiotu wykonanego przy użyciu takiej mieszanki w chłodnym i wilgotnym miejscu, nie musimy obawiać się o jego uszkodzenie czy zalanie. Mieszanki wytwarzane w naszych fabrykach są stale kontrolowane przez pracownikow hal oraz zewnętrznych inspektorów. Ze względu na zastosowanie mieszanek do produkcji między innymi opon, nasze produkty posiadają atest, co oznacza że spełniają wszystkie normy. Stosowana receptura została szczegółowo sprawdzona i przetestowana przez chemików.

Każdy produkt wykonany z mieszanek zawierających gumę służy od dziesięciu do trzynastu lat. Ze względu na coraz gorszy stan powietrza bardzo istotny jest fakt, że proces prodykcyjny mieszanek nie zanieczyszcza środowiska. Szczelnie zamknięte fabryki oraz maszyny filtrujące powietrze sprawiają, że niebezpieczne substancje nie przedostają się do atmosfery.