Najlepsza jakość kocyków do wózków

 

Informacja o ciąży bardzo mnie zaskoczyła, niemniej był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Kiedy poznałam płeć dziecka od razu z mężem wpadliśmy w prawdziwy szał zakupowy i chcieliśmy dać naszemu maleństwu wszystko to, co jest najlepszej jakości.

Doskonałe kocyki do wózeczków

kocyk do wózka minkyOdwiedziliśmy chyba każdy sklep w naszym mieście, aby nie przeoczyć żadnych akcesoriów i móc wybrać te o najlepszej jakości. Po jakimś czasie mieliśmy już chyba wszystko i pozostało nam jedynie zakupić wózek. Chcieliśmy kupić taki wózek, który będzie posiadał kolory pasujące do wszystkiego, a zatem w grę wchodziły dla nas jedynie wózki białe, czarne lub szare. W jednym ze sklepów znaleźliśmy idealny biały wózek, który mógł pełnić rolę zarówno wózka dla niemowlaka, jak i w późniejszym czasie mógł być wózkiem spacerowym dla starszego dziecka. W sklepie zauważyłam także przepiękny kocyk do wózka minky. Od razu skradł moje serce swoim wyglądem, jednakże oczywiście musiałam się upewnić co do jego jakości. Kocyk okazał się całkowicie hipoalergiczny i w żadnym stopniu nieuczulający. Co więcej był on sprzedawany w komplecie z przepiękną poduszeczką oraz specjalnym motylkiem amortyzującym! Wszystko wykonane z najwyższej jakości bawełny oraz w przepięknych wzorach i kolorach idealnie pasujących do nowego wózeczka. Doskonała poduszka była natomiast wyprofilowana w taki sposób, aby idealnie podtrzymywać główkę maleństwa podczas spaceru. Byłam pod naprawdę ogromnym wrażeniem tego, jak producenci przywiązują wagę do bezpieczeństwa i komfortu maluszka.

Kocyk okazał się strzałem w dziesiątkę. Moje dziecko nie pociło się pod nim podczas cieplejszych dni, a kiedy temperatury nieco zmalały byłam pewna, że kocyk doskonale chroni je przed zimnem. Byłam tak bardzo zadowolona z jakości kocyka, że niedługo po narodzinach mojej córeczki postanowiłam dokupić jeszcze kilka kompletów. Serdecznie mogę polecić ten produkt każdej mamie w trosce o to, co najlepsze dla jej bobaska.