Najlepsze salony fryzjerskie w Łodzi

Przeważnie jet tak, że zazdrościmy drugiej osobie tego, czego nie mamy i to stwierdzenie idealnie odnosi się do włosów. W jaki sposób? Na ogół osoby z krótkimi włosami pragną posiadać długie włosy, zaś te z długimi zastanawiają się często nad ich skróceniem. 

Przedłużanie włosów w salonach fryzjerskich

salon fryzjerski łódźJa należałam zawsze do tej pierwszej grupy osób. Moje włosy często łamały się na końcach, toteż zapuszczenie ich było dla mnie nie lada wyzwaniem, a za każdym razem podcinając końcówki włosów niemalże płakałam z żalu. Któregoś jednak dnia przeczytałam o metodzie przedłużania włosów na micro ringi. Wówczas postanowiłam zamówić takie włosy na własną rękę i przypiąć je sobie sama, bowiem na filmikach instruktażowych z internetu wydawało się to stosunkowo łatwe. Niestety, nie dość, że zamówione przeze mnie włosy nie były najlepszej jakości i już po paru tygodniach wyglądały na totalnie zniszczone to w dodatku w miejscu zaciśnięcia micro ringów pojawiły się okropne kołtuny. Nie poddawałam się jednak i odwiedziłam swój ulubiony salon fryzjerski Łódź ma mnóstwo doskonałych salonów w których możemy przedłużyć włosy najróżniejszymi metodami. Ja ponownie wygrałam metodę na micro ringi bowiem uważam ją za najmniej inwazyjną dla naszych włosów. Kiedy opisałam w salonie fryzjerskim swój problem z włosami, fryzjerka od razu pokazała mi włosy, które przeznaczone są do przedłużania. Te z salonu fryzjerskiego znacznie różniły się jakością od zamawianych przeze mnie. Już na pierwszy rzut oka było widać, że są to włosy najlepszej jakości. Po wybraniu odpowiedniego odcienia i długości włosów fryzjerka przystąpiła do ich przedłużania.

Teraz wiem, by nie bawić się w fryzjera na własną rękę, bowiem możemy jedynie zaszkodzić naszym włosom. Moje włosy zostały przedłużone w profesjonalny sposób i teraz nie muszę już martwić się kołtunami oraz perspektywą ścięcia włosów na krótko. Włosy z salonu fryzjerskiego idealnie wymieszały się z moimi, dzięki czemu są w zasadzie nie do odróżnienia!