Noclegi w ładnym hotelu

Koleżanka zaprosiła mnie któregoś dnia do siebie. Studiowałyśmy razem w Toruniu i zaproponowała mi zabawę w Bydgoszczy, a później miałam iść do niej na noc. Pojechałyśmy więc do klubu, jednak w trakcie okazało się, że jej rodzice wrócili i nici ze spania u niej. Nie wiedziałam co zrobić w takiej sytuacji.

Szukanie na szybko noclegu

noclegi w bydgoszczy w hoteluKoleżanka oczywiście zobligowała się mi pomóc. Na szybko przeglądałyśmy jakieś noclegi w bydgoszczy w hotelu z łazienką, żebym mogła się na spokojnie umyć po zabawie. Nie musiałam mieć super luksusów, ale ważne, żeby ta łazienka chociaż była. Już nawet wyżywienie nie było mi potrzebne, z rana wróciłabym sobie do domu. Znalazłyśmy jakiś mały hotel, w którym recepcja była czynna całą dobę i na szczęście mieli wolny pokój (tak, z łazienką, uf!) do którego od razu dostałam klucze. Koleżanka mnie odprowadziła i w sumie zapytałam jej, czy musi wracać do domu. Postanowiłyśmy sobie jeszcze poplotkować. Dokupiłyśmy czegoś do picia w jakimś markecie całodobowym. Ja szybko wzięłam prysznic i będąc już czysta i świeża mogłam się swobodnie rozłożyć na wygodnej kanapie. Włączyłyśmy sobie jakiś film w telewizji i gadałyśmy chyba do 4-5 rano. Na szczęście doba hotelowa kończyła się o 12, więc mogłam się swobodnie wyspać. Ja spałam na kanapie, przyjaciółce odstąpiłam łóżko. Okazało się, że w cenie noclegu było nawet śniadanie. Najadłam się do syta, było kakao, jakieś świeże, pachnące bułeczki i dżem.

Nie żałowałam, że nie udało mi się nocować u koleżanki. Tutak też było super i przynajmniej nie musiałyśmy się martwić, że jej rodzice wrócą. Super się bawiłam i nawet zdążyłam się wyspać. Wygodnie było na tej hotelowej kanapie. Dzięki temu przynajmniej mogłam się szybko zregenerować i śniadanie też mnie nieźle na nogi postawiło.