Oferta sklepu z odzieżą gastronomiczną

 

Odzież ochronna w branży gastronomicznej jest niezbędna w celu zachowania właściwej higieny pracy. Jest również istotna dla zabezpieczenia pracowników przed stycznością z pryskającym tłuszczem, gorącymi potrawami oraz zabrudzeniami, mogącymi się pojawić w kontakcie z żywnością. Szeroka oferta sklepów z odzieżą dla pracowników gastronomii pozwala na dopasowanie odpowiedniego stroju dla każdego kucharza, kelnera, pizzermana itp..

Co znajdziemy w sklepie z odzieżą gastronomiczną?

profesjonalna odzież gastronomiczna sklepObecnie wymagania, co do odzieży gastronomicznej są bardzo wysokie. Przede wszystkim musi być ona wytrzymała, odporna na zabrudzenia, oddychająca oraz powinna skutecznie chronić przed kontaktem z gorącym jedzeniem. Kolejny element, na który wiele osób zwraca uwagę to wygląd ubrań ochronnych. Era bezkształtnych fartuchów i workowatych spodni dawno minęła. Teraz zarówno kucharz, jak kelnerka muszą wyglądać stylowo. Gustowna, profesjonalna odzież gastronomiczna sklep ma wiele do zaoferowania. Należałoby zacząć od nakryć głowy. W specjalistycznym markecie znajdziemy czapki kucharskie w wielu fasonach i szerokiej kolorystyce. Wystarczy, że wymienimy takie modele, jak furażerki, budyniówki, czapki z daszkiem oraz siatką na włosy. Kolejny element odzieży, jaki można kupić w sklepie z ubraniami gastronomicznymi stanowią bluzy i fartuchy kucharskie oraz kelnerskie. Są one dostępne w w wersjach kobiecych, unisex oraz męskich. Nie możemy również zapominać o wygodnych spodniach i zapaskach kelnerskich, które skutecznie chronią dolną część odzieży.

W sklepie z profesjonalną odzieżą gastronomiczną znajdziemy też m.in. chusty wielofunkcyjne, apaszki kelnerskie oraz guziki do kucharskich bluz. Przy kupnie większej ilości odzieży możemy liczyć na dodatkowe rabaty. Wiele sklepów oferuje również usługę umieszczania logo firmy na zamawianej odzieży.