Organizacja firmowej wigilii

Jestem szefem bardzo dużej i świetnie prosperującej firmy. Przeszedłem przez szereg szkoleń na bycie świetnym prezesem i wyniosłem z nich jedno: pracowników należy traktować z wielkim szacunkiem. Kieruję się tą zasadą na co dzień, sprawiając im prezenty z okazji urodzin i organizując wypady integracyjne. Wspólnie obchodzimy również święta, spotykając się np. na firmowej wigilii.

Pomoc przy zorganizowaniu firmowej wigilii

wigilie firmowe w PoznaniuZatrudniając kilkudziesięciu pracowników, można sobie wyobrazić jak wiele obowiązków mam na głowie. Oczywiście, mam swoich zaufanych ludzi, którzy są moimi przedstawicielami w różnych działań, jednak nad wszystkim i tak czuwam ja. Jako że był listopad i wielkimi krokami zbliżał się okres świąteczny, musiałem pochylić się nad kwestią organizacji firmowej wigilii. Jako że koniec roku to bardzo gorący okres w życiu firmy z uwagi na dopinanie ostatnich projektów przed nowym rokiem, nie miałem czasu na zajęcie się firmową wieczerzą. Byłem jednak sprytny i poszukałem w Internecie firmy, która organizuje wigilie firmowe w Poznaniu. Okazało się, że takich agencji eventowych jest w moim mieście całkiem sporo. W swoim wyborze kierowałem się głównie opiniami ludzi, którzy już skorzystali z usług tej firmy. Chciałem mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Uważam bowiem, że moi pracownicy zasługują na wszystko to, co najlepsze. Bardzo ich cenię.

Tuż przed firmową wigilią byłem bardzo spokojny. Firma, której powierzyłem organizację tego wydarzenia, była świetnie zorganizowana. W jej szeregach byli świetni ludzie, dla których praca jest jednocześnie pasją. Miałem więc pewność, że tegoroczna firmowa wigilia będzie na długo zapamiętana przez moich podwładnych. Cieszyłem się, że mogłem zasiąść z nimi do jednego wigilijnego stołu.