Pomysł na poprawę humoru

 

Ze względu na różne życiowe sytuacje, jestem zdania, że każda kobieta powinna mieć w domu awaryjną „apteczkę”, która będzie w stanie oderwać ją od rzeczywistości i pozytywnie wpłynąć na jej nastrój. W skład tego typu „apteczki” powinny wchodzić przedmioty, które budzą nasze pozytywne skojarzenia. Z tego też względu miejsce w niej powinny znaleźć również świece zapachowe.

Świece zapachowe produkcji Yankee Candle

świece zapachowe yankee candleDlaczego właśnie świece zapachowe? Ponieważ odpowiednio dobrana świeca zapachowa, jest w stanie swoim aromatem przenieść nas do zupełnie innej rzeczywistości, całkowicie pozbawionej nerwów i zmartwień. W tego typu zabiegach doskonale sprawdzają się świece zapachowe Yankee Candle, które charakteryzują się nieprawdopodobnie szerokim asortymentem pod względem gamy zapachów. Dzięki temu każda z kobiet jest w stanie znaleźć swój ulubiony, magiczny zapach, który w połączeniu z relaksującą kąpielą, dobrym ciastkiem i interesującą książką lub filmem, będzie w stanie zabrać nas na chwilę daleko od rzeczywistości. Wśród zapachów Yankee Candle znajdziemy zapachy inspirowane kwiatowymi aromatami, ale również zapachy, które będą w stanie przenieść nas wywieranymi skojarzeniami, np. do cichego i spokojnego miejsca. Oddziaływanie zapachów Yankee Candle jest o tyle silne, że świece produkowane przez tę firmę charakteryzują się intensywnym i niezwykle wyrazistym zapachem, który będzie w stanie roznieść się równomiernie po całym pomieszczeniu, a także poza nim.

Yankee Candle proponuje nam świece w różnych rozmiarach – od małych tealightów, przez samplery palące się do 15 godzin, aż po trzy rozmiary słoików, z czego największy zagwarantuje nam nawet sto pięćdziesiąt godzin radości związanej z cieszeniem się wybranym przez nas, często niepowtarzalnym, zapachem.