Profesjonalny kurs dla kosmetyczek

Jestem kosmetyczką z długoletnim stażem. Przez wiele lat pracowałam na swoją renomę, w związku z czym bardzo się zaniepokoiłam, gdy odwiedzało mnie coraz mniej klientek. Postanowiłam dowiedzieć się, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Okazało się, że technologie, również te dotyczące zabiegów kosmetycznych wciąż się zmieniają i dziś klientki poszukują czegoś zdecydowanie bardziej nowoczesnego, niż oferowałam.

Makijaż permanentny w pigułce

kurs makijażu permanentnegoDlatego właśnie postanowiłam poszerzyć swoją ofertę między innymi o makijaż permanentny. Zakup odpowiedniego sprzętu nie był problemem, jednak nie chciałam uczyć się wykonania tak ważnych zabiegów na swoich klientkach. Dlatego właśnie zdecydowałam się na profesjonalny kurs makijażu permanentnego. Zakładał on zarówno ćwiczenia teoretyczne, jak i praktyczne. Dzięki udziałowi w tym właśnie kursie udało mi się skutecznie nauczyć wykonywania makijażu permanentnego, tak że moje klientki są zachwycone i polecają moje usługi właśnie w tym zakresie koleżankom. Kurs trwał kilkadziesiąt godzin, podczas których została przekazana naprawdę bardzo duża baza wiedzy. Dostępne były różne opcje, jednak ja zdecydowałam się na kurs pełny, ponieważ stwierdziłam że im więcej wiedzy zdobędę, tym lepiej dla jakości moich usług. Cena kursu również okazała się bardzo atrakcyjna, a ja potraktowałam to jako inwestycję, która faktycznie już dawno mi się zwróciła, gdyż mam zdecydowanie więcej klientek.

Jestem bardzo zadowolona, ze zderzyłam się poszerzyć swoje usługi właśnie o makijaż permanentny. Dzięki temu udało mi się zdobyć wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną do wykonania na przykład permanentnego makijażu brwi, czy też ust. Kurs zakończył się wydaniem odpowiedniego certyfikatu, w związku z czym moja wiedza jest udokumentowana.