Robienie zdjęć ślubnych na weselach

Z zwodu jestem fotografem i bardzo często dostaje zlecenia na robienie zdjęć podczas ważnych imprez, jakie mają miejsca w mieście. Ale też coraz częściej dostaje zlecenia na wykonanie zdjęć podczas rodzinnych uroczystości. Byłam już na kilkunastu urodzinach i ślubach. Na takich zdjęciach też można zarobić. Zwłaszcza, że podczas takich imprez robi się je dużo.

Zdjęcia robione przez fotografa

zdjęcia ślubne wrocławU mnie jest prosty system rozliczania mojej pracy. Nie pobieram opłat za ilość wykonywanych zdjęć, ponieważ mogę zrobić ich bardzo dużo, a część mogą czasami mi nie wyjść. Zdarza się. Dlatego liczą sobie za poświęcony mój czas. Stawkę mam za godzinę. Potem już po zakończeniu przyglądam się zdjęciom jakie zrobiłam i wybieram wszystkie te które s bez najmniejszego mankamentu, są po prostu dobrze zrobione, nic nie jest rozmazane itp. Potem pokazuję zdjęcia zleceniodawcy i on decyduje które zdjęcia chce mieć zapisane w formie cyfrowej, a które mam wywołać. A które całkiem mam usunąć. Tak się zazwyczaj dzieje, jak mam do czynienia z robieniem zdjęć na ślubie. Tam trzeba wykonać dość sporo zdjęć ślubnych. Zdjęcia ślubne Wrocław wykonuję zarówno przed całą ceremonią, czyli uwieczniam chwilę panny młodej przed samym ślubem, czasami też wieczór panieński jest w to wliczony, potem zdjęcia w kościele, przed kościołem i oczywiście na weselu. Tam na weselu robię przeważnie znacznie więcej zdjęć, niż gdziekolwiek indziej. Tam nie tylko fotografuje się młodych, ale też całe towarzystwo. Dużo robię też na których osoby się do niego ustawiają. Wiadomo każdy chce wyjść jak najlepiej. U mnie można zamówić tylko zdjęcia, nie zajmuje się filmowaniem. Na życzenie młodych mogę wydrukować zdjęcie o dowolnym rozmiarze, mogę je umieścić w ramce.

Robienie zdjęć na ślubach, weselach, czy innych imprezach rodzinnych jest bardzo dochodowe, ponieważ coraz więcej osób decyduje się wynająć profesjonalnego fotografa. Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie i oczywiście nie tylko te ze śluby, inne też. Dobrze by mieć zrobione zdjęcia na których wygląda się bardzo korzystnie.