Smaczny podpiwek na orzeźwienie

 

Należę do osób, które lubią nieraz wypić sobie coś niestandardowego. Mam na myśli na przykład kwas chlebowy albo podpiwek. Moi znajomi w pierwszej chwili, gdy widzieli mnie z takim napojem nawet nie wiedzieli, co to jest. Wolą jakieś zwykłe oranżady, ale muszę przyznać, że paru ziomków po skosztowaniu łyka napoju ode mnie, zmieniło zdanie i teraz też chętnie sączą podpiwek.

Podpiwek na gorszy nastrój

smaczny podpiwekUważam, że podpiwek to bardzo ciekawy smakowo trunek. Przy okazji, zaznaczam, że jest to produkt zaliczany do bezalkoholowych. Niby są w nim jakieś tam procenty, bo powstaje pod wpływem fermentacji kawy zbożowej. Nie są to jednak duże wartości, więc spokojnie można go pić na co dzień. Ciekawi mnie, kto wpadł na to, żeby w ogóle bawić się w fermentację kawy. No cóż, ten napój mógł powstać tak, jak i wiele innych rzeczy – przez przypadek. Mniejsza jednak o to. Dla mnie smaczny podpiwek to podstawa diety. Staram się, co jakiś czas urozmaicać napoje, bo wiadomo, że też w kółko nie można popijać tego samego, ale na pewno ten właśnie produkt jest jednym z moich niewielu ulubionych, które pijam dla przyjemności. Kto nie pił, ten nie zrozumie. Podpiwek można dostać niemal w każdym sklepie spożywczym, ale ja testowałem wiele rodzajów i mam swój ulubiony typ. Nie będę jednak robić reklamy, bo to już tak naprawdę zależy od podniebienia. Wszystkie wytwory, które do tej pory smakowałem były udane, jednak wiadomo, że człowiek upatruje sobie jakieś tam własne numery jeden. W każdym razie zawsze, kiedy mam potrzebę poprawienia sobie humoru to lecę po podpiwek lub kwas chlebowy. To są pyszności.

Każdemu polecam znaleźć taki swój ulubiony smak. Zawsze można sobie dzięki temu poprawić humor i rozkoszować się chwilą. Ja akurat uwielbiam dobre jedzenie i picie, więc to jest moja metoda. Może jednak macie też jakąś inną. Chętnie dowiem się, co robicie na poprawę nastroju. W końcu zawsze można się wzajemnie zainspirować.