Śmieszny kubek który poprawia mi humor

Ostatnio będąc w sklepie znalazłem niedrogi kubek. Przykuł moją uwagę, ponieważ był on z zabawnym napisem, który bardzo mi się spodobał. Uznałem, że zrobię sobie tę przyjemność i go kupię. W końcu nie był drogi, a naprawdę mocno mi się spodobał.

Śmieszny kubek – sposób na umilenie sobie dnia

tanie śmieszne kubkiPierwszy etap swojej kariery kubek przeszedł w moim domu. Usiadłem do obiadu trzymając w ręku nowy kubek z herbatą. Początkowo nikt nic nie mówił, ale gdy syn zauważył zmianę, od razu wybuchnął śmiechem. Jego siostra spytała o co chodzi, na co on w odpowiedzi wskazał palcem mój kubek. Po chwili cała rodzina śmiała się do rozpuku. Byłem bardzo zadowolony widząc, ile radości potrafią przynieść tanie śmieszne kubki. Uznałem, że gdy będę w tym sklepie jeszcze raz, na pewno kupię ich więcej – po jednym dla każdego z mojej rodziny. Drugi etap swojej humorystycznej kariery kubek miał w mojej pracy. Postanowiłem wziąć go ze sobą i zobaczyć, jakie będą reakcje. Nie zawiodłem się – każdy, kto widział kubek wybuchał śmiechem. Nawet mój szef przechodząc spojrzał i szczerze się zaśmiał. Rozmawialiśmy przez chwilę o tym gdzie go kupiłem oraz ile kosztował. Wiedziałem, że już wkrótce wszyscy w firmie będą mieli podobne kubki. Dwa dni później pojechałem do sklepu i spytałem o to, czy mają więcej tego rodzaju kubków. Okazało się, że przez te dwa dni przewinęła się tu cała masa ludzi i wykupiła bardzo wiele z nich. Mogłem poczekać na dostawę, która będzie w przyszłym tygodniu.

Od samego początku wiedziałem, co się stało. Mój instynkt mnie nie oszukał – okazało się, że faktycznie u mnie w pracy cała masa ludzi zaczęła pić z kubków ze śmiesznymi napisami i obrazkami. Teraz wchodząc do czyjegoś biura każdy najpierw oglądał kubek i wybuchał śmiechem, a dopiero później mówił, w jakiej sprawie przyszedł.