Tani Kross Trans 4.0

 

Rowery turystyczne od firmy Kross, cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, bowiem są to jednoślady z najwyższej półki. Dziś zajmiemy się modelem, który jest idealny zarówno na długie wyprawy, jak też codzienne przejażdżki. 

Turystyczny Trans 4.0 od Krossa

kross trans 4.0Jeśli szukamy rowery wycieczkowego, który nie będzie droższy od dwóch tysięcy złotych, to Trans 4.0, jest idealną propozycją. To świetnie wyposażony jednoślad, który będzie nas wspomagał, nawet w najtrudniejszych etapach podróży. Jego wielką zaletą jest też bardzo niska, jak na rower trekkingowy, cena. Zapłacimy za niego nieco ponad tysiąc sześćset złotych, co należy uznać za cenę niemal promocyjną, ponieważ rowery z tego segmentu, w dodatku tak dobrze wyposażone, kosztują zwyczajowo znacznie więcej. Podstawą konstrukcji Kross Trans 4.0 jest oczywiście aluminiowa rama. Lekka i odpowiednio wyprofilowana. Ten model roweru jest dostępny zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. O nasze bezpieczeństwo, zadbają tutaj tarczowe, hydrauliczne hamulce, które spisują się znakomicie bez względu na warunki atmosferyczne i terenowe. Jeśli chcemy zakupić Trans 4.0, najlepiej zrobić to w jednym ze sklepów internetowych, bowiem zawsze możemy trafić na wyprzedaż lub też ofertę promocyjną. To rower, który zapewni nam komfort, nawet podczas najtrudniejszych wypraw, a dzięki wzmocnionemu bagażnikowi mamy możliwość zainstalowania dwóch sakw podróżnych. Siodło oraz kierownica są również wyposażone we wspornik.

Wszystkie rowery turystyczne od Krossa, to pozycje, którym zdecydowanie warto się przyglądnąć. Bowiem są one nie tylko świetnie wykonane, ale również mają bardzo atrakcyjny design, który jest autorstwa wielu znanych projektantów, znanych w branży rowerowej.