Trzy najważniejsze kadry w ślubnej fotografii

Zdjęcia ze ślubu są szczególną  pamiątką, dzięki której Para Młoda może uwiecznić najważniejszy dzień swojego życia. Dlatego pod żadnym pozorem nie rezygnujmy z profesjonalnych zdjęć, z pewnością każdy by takiej decyzji żałował. Dziś poruszymy kwestie podstawowych, najważniejszych kadrów ślubnych, a także skupimy się na samej osobie fotografa.

Wskazówki dotyczące współpracy z fotografem

fotograf na ślub bydgoszczNajważniejszą kwestią przy wyborze fotografa na Wasz ślub jest oczywiście wybranie takiego, który będzie w stanie spełnić Wasze marzenie o profesjonalnych zdjęciach. Dlatego też po pierwsze zacznijcie na spokojnie rozglądać się i szukać  odpowiedniej osoby na kilkanaście miesięcy przed ślubem. Przejrzyjcie dokładnie stronę internetową którą ma fotograf na ślub bydgoszcz, wejdźcie w zakładkę portfolio, galeria cokolwiek co da  Wam namiastkę umiejętności fotografa. Oczywiście zerknijcie na rekomendacje lub to z kim fotograf współpracował. Czas na spotkanie. Jeśli podczas pierwszego spotkania, na którym dopiero się poznacie od razu nawiąże się między Wami nić porozumienia to świetnie, to znaczy że z pewnością współpraca przebiegnie bardzo pomyślnie. Jeśli natomiast zobaczycie, że fotograf jest raczej nieustępliwą osobą i na siłę próbuje przeforsować swoje idee i pomysły to zrezygnujcie z niego. Teraz przejdźmy do kadrów. Są trzy najważniejsze kadry: przygotowania, ślub, wesele. W przygotowaniach kluczowe są zdjęcia obrączek, welonu, sukni  ślubnej, błogosławieństwa czy spinki do mankietów.

Ślub to oczywiście moment nakładania obrączek, przysięga, wejście i wyjście z kościoła, dekoracje, rodzice, świadkowie. Na koniec wesele i tutaj warto wykonać zdjęcia weselników, którzy szaleją na parkiecie, Pary Młodej która tańczy po raz pierwszy jako małżeństwo. Dodatkowo ten kadr powinien obejmować dekoracje sali, potrawy czy dekoracje  krzeseł.