Twoja służbowa wizytówka

Zakładając własną działalność mamy na głowie wiele wydatków. Cześć z nich skrzętnie zaplanowaliśmy, a część należy do kategorii niespodziewanych. Gdy otwierałem swoją firmę zapomniałem o podstawowej formie reklamy jaką z pewnością są wizytówki.

Stwórz dla siebie spersonalizowaną wizytówkę

program do wizytówekWizytówka to niewielkich rozmiarów prostokąt wykonany z twardego papieru lub lekkiej tekturki. Sądzę, że każdy szanujący się przedsiębiorca lub prezes spółki, a właściwie każda osoba chcąca aby inni poważnie podchodzili do jego pracy, powinna posiadać estetycznie wykonaną wizytówkę. To niewielka inwestycja, która przynosi niewymierne korzyści. Kiedy zrozumiałem, że powinien zaopatrzyć się w służbowe wizytówki od razu zabrałem się do działania. Znalazłem świetny program do wizytówek. Nieskomplikowany w obsłudze, stworzony przez specjalistów lecz dostosowany do potrzeb niekoniecznie obeznanych z grafiką komputerową i składem form łączących treści oraz obrazy. Wiedziony dobrym przeczuciem usiadłem i zabrałem się do pracy. Program intuicyjnie przeprowadził mnie przez proces projektowania. Wybrałem interesujący mnie szablon, zaplanowałem stworzenie wizytówki typowo służbowej. Czytelny interfejs sprawdził się znakomicie. Nie napotykałem żadnych przeszkód. Wprowadzając szczegółowe dane firmy przez pomyłkę wprowadziłem nieprawidłowy NIP. Program pozwolił na edycję zapisanego projektu, drobna korekta nie wpłynęła na pozostałe, ukończone elementy. Wstawiłem logo firmy w formie grafiki, program nie potrzebował mojej ingerencji, automatycznie zmienił i odpowiednio dostosował parametry wgranego obrazka do ogólnych wytycznych. Wspaniale, że za sprawą dodatkowych funkcji, program bezproblemowo wygeneruje dla nas unikalny kod QR.

Końcowy efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Za każdym razem gdy zostawiam w czyichś rękach wizytówkę firmy, mam świadomość, że wykonałem ją zupełnie sam. To naprawdę świetne uczucie. Oprócz tego wizytówki to rzecz praktyczna i niezbędna w prowadzeniu firmy.