Urządzam nowe biuro

W przyszłym miesiącu przenoszą swoją firmę do nowego pomieszczenia. Do tej pory wynajmowałam niewielkie biuro w dużym biurowcu. Jednak po kolejnej podwyżce czynszu zdecydowałam się na postawienie kontenera biurowego na swojej działce.

Kupiłam fotel biurowy u producenta

fotele biurowe producentWłaśnie ekipa remontowa kończy dostosowywać go do naszych potrzeb. W środku muszą się zmieścić dwa dosyć duże biurka oraz dwa regały na dokumenty. Oprócz tego w kontenerze musi się znajdować kącik kuchenny oraz toaleta. Z uwagi na to, że w poprzednim biurze meble były już stare postanowiłam wszystko kupić nowe. Zamówiłam biurka i regały teraz zostały jeszcze wygodne fotele. Aby kupić nowe fotele biurowe producent na pewno będzie miał najkorzystniejsze ceny. Poszukałam w Internecie i znalazłam w swoim mieście sklep producenta, który oferuje szeroki wybór foteli oraz krzeseł biurowych. Z uwagi na to, że na stronie internetowej było wiele różnych modeli udałam się na miejsce aby wybrać odpowiednie. Po wypróbowaniu dziesięciu rodzajów zdecydowałam się na konkretny model. Wybrałam fotele w kolorze czarnym wykonane z bardzo wytrzymałej oraz przewiewnej tapicerki. Mają szerokie, komfortowe siedziska oraz ergonomiczne, wysokie i wyprofilowane oparcia ze zintegrowanym zagłówkiem. Podłokietniki są stalowe oraz wyposażone w miękkie, tapicerowane nakładki. Fotele mają możliwość swobodnego kołysania się oraz blokady siedziska i oparcia w pięciu pozycjach. Wysokość krzesła reguluje się za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Fotel jest bardzo wygodny oraz wytrzymały. Z tej samej kolekcji dokupiłam także cztery krzesła stacjonarne, które będą przeznaczone dla gości odwiedzających naszą firmę. Nowe biuro jest już w całości wyposażone. Mam nadzieję, że w takim otoczeniu praca będzie sprawiała samą przyjemność.