Usuwanie zbędnego owłosienia

 

Żyjemy w czasach kiedy wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny i często determinuje nasze życie. Kobiety regularnie korzystają z usług gabinetów fryzjerskich, kosmetycznych i medycznych. Gładkie nogi, nieskazitelna cera i piękne, zadbane włosy, są wizytówką każdej kobiety.

Czy usuwanie włosów laserem jest bolesne?

laserowe usuwanie owłosieniaPanie zmagają się z wieloma defektami urody, które wpędzają je w kompleksy. Odstające uszy, za rzadkie włosy, cera trądzikowa, zbytnie owłosienie skóry, czy słabe paznokcie. W dzisiejszych czasach możemy skutecznie leczyć te problemy o czym wiedzą kobiety i coraz częściej się poddają zabiegom pomagającym im nabrać pewności siebie i pokochać swój wygląd. Laserowe usuwanie owłosienia jest najczęściej stosowane przez brunetki, ponieważ zmagają się one z wyjątkowo ciemnym i twardym rodzajem owłosienia. Włosy możemy usuwać z nóg, okolic bikini i pach, ale znajdziemy także salony, które mogą pozbyć nas owłosienia z całego ciała. Laser jest bardzo skuteczną metodą, ponieważ jego wiązka wnika głęboko pod skórę i usuwa włos razem z cebulką, dzięki czemu nie odrasta on ponownie. Aby zabieg był w stu procentach skuteczny, należy go wykonać przynajmniej dwa, trzy razy, a następnie po około roku powtórzyć. Poddanie się laserowej depilacji jest bezbolesne i bezpieczne dla naszej skóry, ponieważ jego działanie jest skoncentrowane na wybranych częściach skóry. Po przeprowadzonym zabiegu należy powstrzymać się przed ekspozycją depilowanego miejsca na promienie słoneczne przez parę, kolejnych dni.

Domowa depilacja maszynką do golenia daje krótkotrwały efekt, który należy powtarzać co drugi, trzeci dzień, ponieważ włoski szybko odrastają. Stosując metodę laserową, gładkością skóry możemy się cieszyć przez długie tygodnie, a nawet miesiące. Po kilkunastu zabiegach, włosy już nie odrastają.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl