Wieczór panieński w apartamencie w Gdańsku

Miesiąc temu odbył się wieczór panieński mojej przyjaciółki Kasi. Byłam jego współorganizatorką razem z jej innymi znajomymi. Na lokalizację naszego wieczoru, a właściwie można powiedzieć, że weekendu panieńskiego wybrałyśmy Gdańsk bo Kasia marzyła o tym żeby odbył się on nad morzem. Po sprawdzeniu dojazdów postanowiłyśmy poszukać czegoś w dzielnicy Wrzeszcz, ponieważ jest to okolica, w której znajduje się dworzec PKP, na którym wysiadałyśmy.

Znalazłyśmy super apartament w Gdańsku

apartamenty gdańsk wrzeszczOczywiście nie żadna z nas nie miała pojęcia jakie hotele są w Gdańsku i jak wygląda tam baza noclegowa, a więc musiałyśmy poszukać czegoś w Internecie. Generalnie chodziło nam o wynajęcie małego apartamentu, a nie mocowanie w hotelu, a więc po prostu poszukałam czegoś wpisując w necie hasło „apartamenty Gdańsk Wrzeszcz” i wybrałam najlepsze oferty, które potem wysłałam dziewczynom. Wspólnie wybrałyśmy bardzo fajny apartament, który wiedziałyśmy, że spodoba się naszej przyszłej pannie młodej. W końcu chodziło o to by ona była zadowolona. Nie miałyśmy żadnych problemów by zarezerwować apartament na wybrany termin. Strasznie spodobała nam się jego lokalizacja, bo znajdował się on jakieś pięć minut od dworca, a więc nie miałyśmy problemu by dostać się tam z walizkami. Było to naprawdę luksusowe miejsce i chciałabym tam jeszcze kiedyś wrócić, bo Gdańsk również bardzo mi się spodobał.

Nasz weekend udał się naprawdę dobrze i wszystkie bawiłyśmy się świetnie. Moja przyjaciółka była nam naprawdę wdzięczna, że urządziłyśmy jej taki świetny wieczór panieński. Bardzo się cieszę, że jej się podobało, w końcu to ona i jej święto było wtedy najważniejsze. Wynajęty przez nas apartament był naprawdę świetny i właściwie to prezentował się na żywo jeszcze lepiej niż na zdjęciach w Internecie.