Wiertarko-wkrętarka z najwyższej półki

Duże zamówienia wymagały użycia narzędzi, bo ponad zgodność historyczną przekładaliśmy wtedy szybkość i dokładność wykonania. Niejednokrotnie, by skończyć wszystkie zamówione elementy na czas, musieliśmy posiłkować się mnóstwem narzędzi które czasem okazywały się niewystarczające do konkretnych prac nad wyrobami.

Wiertarko-wkrętarka o dużej mocy

wiertarko-wkrętarki milwaukeeZwłaszcza podczas wykonywania tarcz czy wykańczania hełmów okazywało się, że dotychczas stosowane przez nas wiertarki nie mają wystarczająco dużo mocy by poradzić sobie z obróbką giętkiego drewna czy stali. Podczas gdy do prostszych zadań były idealne, to jednak potrzebowaliśmy mocniejszego sprzętu do bardziej wymagających prac. Z tego powodu, od dłuższego czasu szukaliśmy narzędzi, a zwłaszcza wiertarek, o dużej mocy w różnych sklepach budowlanych, jednak bez większego sukcesu. Dopiero niedawno trafiliśmy na wiertarko-wkrętarki Milwaukee, w jednej z większych sieci budowlanych, i od razu wydały się nam one narzędziem, którego szukaliśmy. Model przez nas testowany miał niemal dwukrotnie większą moc w porównaniu do standardowych wkrętarek, i bez problemu radził sobie z obróbką zarówno drewna, jak i stali, przy użyciu dobrej jakości wierteł. Nie był przy tym podatny na przeciążenia, mogąc działać nawet przez kilka minut nieprzerwanie bez ryzyka uszkodzenia.

Pozostałe funkcje, często spotykane we wielu modelach z każdego przedziału cenowego, takie jak zmiana kierunku obrotu, regulowana prędkość czy wbudowana dioda oświetlająca miejsce pracy były świetnymi dodatkami, bardzo przydatnymi podczas pracy. Wszystkie te cechy skłoniły nas do wyposażenia się w kilka takich urządzeń i po bardzo wymagających testach, sprzęt od Milwaukee okazał się dokładnie tym narzędziem, którego potrzebowaliśmy.