Wózki z wikliny do zabawy

Wszystkie zabawki dla dzieci muszą mieć atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Wszystkie dziewczynki lubią się bawić wózkami i lalkami. Szczególnie jeśli są to wiklinowe wózki dla lalek. Dobrej jakości wózek dla lalki to koszt nawet 400 złotych. Wózek wykonany jest z najwyższej jakości wikliny, pochodzącej z polskich gospodarstw właśnie można nabyć w podobnej cenie.

Wiklina idealna na wózek dla lali

Większość wózków polskich producentów są ręcznie wykonane. Ich kształt pozwala na wygodne wkładanie i wyjmowanie dziecięcych zabawek. Niektóre z nich są na tyle stabilne, że mogą posłużyć do nauki pierwszych kroków dziecka. Stabilnej konstrukcja oraz mocna drewniana rączka pozwala utrzymać równowagę. Wiklinowe wózki dla lalek wyścielone są ładną pościelą. Zazwyczaj w kolorze pudrowego różu i z dodatkową falbanką nadającą całości pięknego uroku. Dostępne w sklepach z zabawkami wózki dla lalek mają różne wymiary. Najbardziej popularne wózki mają max 50 cm wysokości. Większość wiklinowych wózków to produkt polski, który cechuje się doskonałą wytrzymałością. Dlatego też wózek często służy kilku pokoleniom. Niektóre wózki dostępne są z pościelą w tym z kołderką i poduszką. Większość to wózki tak zwane głębokie. Na drewnianych kołach wózki wiklinowe są ładne i ulubione przez małe użytkowniczki.

Dziewczynki uwielbiają się bawić lalami i wózeczkami. Obecnie w sklepach z zabawkami mamy duży wybór i lalek i akcesoriów dla nich. Wózki plastikowe, metalowe czy wiklinowe. Wszystkich jest dużo lecz to właśnie wiklinowe cieszą się największym zainteresowaniem. Może ich cena nie jest niska, ale za to idzie w parze z dbałością wykonania takiego wózka. Wiklina jest materiałem naturalnym dlatego też są to wózki ekologiczne. Do tego wyglądają pięknie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!