Zalety oklejania auta

Postanowiłem okleić swój samochód. Nie pracowałem dla żadnej firmy, ani nie miałem w tym żadnego celu marketingowego, po prostu podobały mi się oklejone samochody specjalną folią. Taka specjalna folia prezentuje się świetnie na sportowych samochodach, który właśnie posiadałem.

Jak okleja się sportowe samochody

oklejanie samochodów w Krakowie

Stwierdziłem, że do tej pory poruszałem się nowym samochodem, a po nałożeniu folii matowej w czarnym kolorze na pewno zarówno mój samochód będzie dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami drobnymi mechanicznymi, ale także będzie prezentował się świetnie. Oklejanie samochodów w Krakowie zleciłem jednej z wielu firm, które miałem pod ręką. Przede wszystkim pewnego dnia usiadłem do komputera i wpisałem w wyszukiwarkę internetową hasło związane z oklejaniem samochodów folią. Dzięki czemu wyskoczyło mi kilkanaście wyników i mogłem zapoznać się z każdym z nich jeśli chodzi o cenę oraz przejrzeć różne realizacje, za które była odpowiedzialna. To na pewno daje pogląd na to, czego można się spodziewać po współpracy. Ostateczna wycena przebiegała jednak na miejscu w warsztacie samochodowym, gdzie pracownicy po rzuceniu okiem na posiadany przeze mnie model samochodu określili, ile będzie kosztować oklejanie folią. Również nie bez znaczenia była folia oraz jej kolor, gdyż folie przezroczyste są na pewno trochę tańsze, ale mi bardziej zależało na efekcie, a taki dawała właśnie folia matowa w kolorze czarnym.

Estetycznie wykonany nadruk się bardzo dobrze i pracownik zapewniał mnie, że taka folia wytrwa minimum kilka lat, jak nie kilkanaście w przypadku bardzo dobrego dbania o samochód. Miałem wątpliwości co do korzystania np. z myjni samochodowej w przypadku posiadania folii na samochodzie, jednak nie było z tym żadnego problemu.