Zamówiliśmy bardzo dobrze wewnętrzne drzwi

Namówiłam męża na remont naszego mieszkania. Nie chcę wprowadzać wielu zmian bo nie stać nas na remont generalny. Postanowiłam wymienić drzwi a także odmalować wszystkie ściany w każdym pomieszczeniu. Mąż wszystkie prace wykonal samodzielnie. Nie pracuje w budowlance ale lubi od czasu do czasu pracować w domu przy remontach. 

Mąż zamontował drzwi

drzwi wewnętrzne chełmDrzwi wewnętrzne Chełm zostały przez nas zamówione przez internet. Najpierw pojechaliśmy z mężem do sklepu budowlanego, który znajduje się w naszym mieście. Mogliśmy zapoznać się z szeroką ofertą różnych drzwi. Wybraliśmy model, który najbardziej nam przypasował. Podobał nam się kolor drzwi a także ich wykonanie. Poczytaliśmy w internecie informacje o producencie. Wiedzieliśmy, że jest polecany i wielu klientów decyduje się na jego produkty. Drzwi wewnętrzne w sklepie internetowym bezpośrednio u producenta udało nam się zamówić w niższej cenie. Sklep stacjonarny ma niestety droższe produkty ponieważ musi popłacić wynajem lokalu a także pracowników, którzy obsługują klientów. Drzwi wewnętrzne zostały już dostarczone do naszego mieszkania. Kurier z rana zadzwonił do męża i on urwał się z pracy, żeby osobiście odebrać drzwi od kuriera. Na szczęście kurier pomógł mężowi wnieść drzwi do naszego mieszkania. Zanim przyszłam z pracy dwie pary były już zamontowane. Od razu zauważyłam, że nasze mieszkanie zrobiło się ładniejsze. Podziękowałam mężowi, że tak szybko wziął się do pracy. Uwielbiam jego zaangażowanie i dzięki jego pracy sporo zaoszczędziliśmy.

Po remoncie zaprosiliśmy znajomych na małą imprezkę. Każdemu podobały się zmiany, które zaszły w naszym mieszkanku. Wiele osób dopytywało się o cenę drzwi wewnętrznych na które się zdecydowaliśmy. Jestem bardzo z nich zadowolona. Ładnie wyglądają i są na prawdę ciche.