Zdrowa dieta redukująca wagę

Prowadziłem siedzący tryb życia co szybko odbiło się na mojej wadze. Pracowałem w biurze i przez osiem godzin grzałem fotel. Do pracy oczywiście jeździłem samochodem, bo rano zawsze spałem dłużej i nie miałem czasu na spacer. Autem było zdecydowanie szybciej.

Utrata wagi dzięki zdrowej diecie

jak się odchudzić zdrowoMoja żona już zaczęła się o mnie niepokoić, ponieważ przybyło mi ponad dziesięć kilogramów. Wpłynął na to nie tylko siedzący tryb życia, ale przede wszystkim niezdrowe jedzenie, po które sięgałem zdecydowanie za często. Musiałem wziąć się za siebie z uwagi na aspekt zdrowotny, bo wiedziałem co niosła za sobą nadwaga. Nie miałem pojęcia jednak jak się odchudzić zdrowo i musiałem zasięgnąć pomocy specjalisty. Poszedłem do dietetyka po pomoc. Zostałem zbadany i przeprowadzono ze mną wywiad. Na tej podstawie otrzymałem dietę, której musiałem się trzymać. W diecie było mnóstwo warzyw, gotowane mięso i żadnych napojów gazowanych. Wiedziałem, że będzie ciężko, ale zdrowie było dla mnie najważniejsze. Przez cały czas żona mnie wspierała. Dieta, którą otrzymałem redukowała wagę i była skuteczna. Zawsze najadałem się do syta i nie czułem głodu. Ciężko było wieczorami, bo lubiłem przegryzać coś przed snem, ale i od tego się odzwyczaiłem. W ciągu miesiąca utraciłem pięć kilogramów. Wystarczyło zastosować odpowiednią dietę. Czułem się nawet lepiej a wyniki badań uległy poprawie. Byłem zachwycony i cieszyłem się, że zdecydowałem się na zdrowe odchudzanie. Do pracy nawet zacząłem chodzić pieszo.

Utratę wagi każdy w pracy szybko zauważył. Mi nie chodziło tak o wygląd jak o zdrowie to był główny czynnik, który zachęcił mnie do zastosowania tej zdrowej diety. Jadłem bez przerwy zdrowe jedzenie i nigdy więcej nie sięgnąłem po niezdrowe i tłuste jedzenie.