Zorganizowanie udanego wesela wraz z fotobudką

Niedawno odbyło się wesele moje i żony. Staraliśmy się wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wykonaliśmy już bardzo ładne zaproszenia, więc mogliśmy się spodziewać, że będzie całkiem pokaźna liczba osób. Sala również była duża i piękna, pomieściła wiele osób, a dekoracje wyglądały nieziemsko. Jednakże, czegoś nam brakowało.

Udana zabawa na weselu dzięki fotobudce

fotobudka na wesele - BielskoMieszkamy w Bielsku, dlatego też wesele odbyło się w tym mieście. Nasz znajomy, podał nam dosyć ciekawy pomysł, co moglibyśmy zorganizować, aby świetną zabawę mieli nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież. Powiedział nam o swoim udanym weselu, gdzie posiadał na sali fotobudkę. Powiedział nam, że robiła ona dużą furorę. Zainteresowała nas fotobudka na wesele – Bielsko jest na tyle dużym miastem, że bez problemu mogliśmy coś takiego ściągnąć na nasze wesele. Wraz z nadejściem tego wyjątkowego dnia, bawiliśmy się świetnie. Nasi goście również nie narzekali, ale przede wszystkim, nie spodziewaliśmy się, że fotobudka będzie aż tak dobrą atrakcją dla naszych młodszych gości. Wiele dzieci wchodziło i wychodziło stamtąd tylko po to, żeby zrobić sobie coraz to nowe zdjęcia. Robili ich naprawdę dużo, praktycznie non stop była tam osoba, albo i kilka, które robiły sobie po kilka innych zdjęć. Dodatkowo, postaraliśmy się również zaopatrzyć fotobudkę we wszelkiego rodzaju gadżety, jak maski, wstążki, ciekawe dekoracje na głowę czy inne rzeczy, aby zdjęcie można było wykonać w jak najciekawszy sposób.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak udało się nasze wesele. Było ono dokładnie tak, jak sobie je zaplanowaliśmy. Nikt nie chodził znudzony, wszyscy bardzo dobrze się bawili, a wśród najmłodszych, to własnie fotobudka była główną atrakcją. Jestem pewny, że na równie ważne wydarzenie, sprawię kolejną fotobudkę.